آخرین مقالات

تصویر
17:05:15 1402/04/12
با پیشرفت روز‌به‌روز صنعت نیاز به کنترل کننده‌های پیشرفته بوجود آمد. سامیار یک برنامه مانیتوریگ با قابلیت تعریف و اتصال دستگاه‌های مختلف است که وضعیت لحظه‌ای دستگاه‌ها و همچنین به روز‌رسانی فایل‌های دستگاه از مرکز را انجام میدهد.در واقع سامیار نیز یک برنامه مانیتورینگ با قابلیت تعریف و اتصال دستگاه‌های مختلف است که وضعیت لحظه‌ای دستگاه‌ها و همچنین به‌روزرسانی فایل‌های دستگاه از مرکز را انجام می‌دهد.
تصویر
16:16:02 1402/02/19
جهان امروز به راه‌حل‌های انعطاف‌پذیر و قانع‌کننده‌ای مانند امضای دیجیتال نیاز دارد. از آنجا که امضای دیجیتال جایگزینی برای امضای سنتی و دستی است، در اغلب موارد که به امضای دستی نیاز است می‌توان از امضای دیجیتالی استفاده نمود.امروزه استفاده از این امضا روند رو به رشدی را طی می‌کند، چراکه برخلاف امضای دستی جعل امضای دیجیتالی امکان‌پذیر نمی باشد. امضا، دیجیتالی یکی از امن‌ترین و جدیدترین اشکال امضاست که امروزه به علت گسترش فعالیت‌‌های اینترنتی، بکار می‌رود.
تصویر
12:44:44 1401/09/28
چک هنوز یک گزینه پرداخت محبوب در بسیاری از صنایع است. اگر کسب‌وکار شما چک‌های زیادی از مشتریان دریافت می‌کند، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که روی یک چک اسکنر سرمایه‌گذاری کنید. اسکنرها در اندازه‌ها، سرعت‌ها و مدل‌های بسیار متنوعی عرضه می‌شوند و ویژگی‌های مختلفی برای انتخاب دارند. اگر هنوز متقاعد نشده اید، این چهار مزیت را بررسی کنید که اگر امروز در یکی از آنها سرمایه گذاری کنید، می توانید از آنها بهره مند شوید.
تصویر
13:27:04 1401/08/25
یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که امروزه متخصصان فناوری اطلاعات با آن مواجه هستند، نیاز فوری‌تر به امنیت شدید است. خدمات برای همگام شدن با شبکه جهانی شده فزاینده مشتریان و ذینفعان تلاش می کنند و با این چالش خطر نقض داده ها نیز به همراه دارد. با وجود برخی نقض‌های اطلاعاتی با مشخصات بسیار بالا در سال‌های اخیر، عموم مردم نگرانی‌های مشروعی در مورد امنیت اطلاعات آنلاین خود دارند.
تصویر
13:43:18 1401/08/21
شکی نیست که پذیرش پرداخت دیجیتال در سال‌های اخیر تسریع شده است، و با تغییر اقتصاد جهانی از طرز فکر «پاسخ» به «بازیابی»، پلت‌فرم‌های فین‌تک در حمایت از بهبود اقتصادی پس از شکست‌های مالی ناشی از همه‌گیری بسیار مهم خواهند بود.
تصویر
13:11:50 1401/08/08
احتمالاً می‌دانید که احراز هویت برای امنیت سایبری مرکزی است و تکامل به احراز هویت چند عاملی (MFA) به دسترسی ایمن‌تر کمک کرده است. اما مجرمان سایبری به طور مداوم تاکتیک های خود را نیز تغییر می دهند، از جمله افزودن هوش مصنوعی (AI) به جعبه ابزار خود. به همین دلیل است که سیستم‌های مدیریت هویت و دسترسی به سرعت هوش مصنوعی بسیار پیچیده‌ای را برای تقویت بیشتر MFA پیاده‌سازی می‌کنند. احراز هویت یک خط دفاعی اولیه و حیاتی برای داده های تجاری است.
تصویر
11:46:55 1401/07/30
در پنج سال گذشته، فناوری به شدت صنعت بانکداری را مختل کرده است و نحوه عملکرد کسب و کارها را تغییر داده است. خدمات مالی دست اول این را تجربه کرده است. بسیاری از بانک های خرده فروشی در حال حاضر با موفقیت نیازهای دیجیتال مشتری مدرن را برآورده می کنند. بانکداری تجاری نیز اکنون به این روند رو به رشد رسیده است و در این مقاله، پنج مورد از مهم ترین فناوری هایی را که قرار است آینده بانکداری تجاری را متحول کنند، انتخاب می کنیم.
تصویر
14:02:57 1401/07/23
این مقاله در CustomerThink راه‌حل‌های مختلفی را که هوش مصنوعی می‌تواند بانکداری را بهبود بخشد، شناسایی می‌کند، اما به نظر می‌رسد که این راه‌حل‌ها در حال حاضر به طور گسترده به کار گرفته شده‌اند. در حالی که هر یک از راه حل ها در حال حاضر توسط حداقل یک بانک بزرگ در بازار وجود دارد، این بسیار دور از کاربرد گسترده است. مرکاتور بانک های بزرگ را بررسی کرد و 93 راه حل مختلف هوش مصنوعی را در 13 بخش مختلف یافت.
تصویر
15:32:36 1401/07/10
بیومتریک یک اصطلاح فنی برای اشاره به ویژگی های فیزیکی یا رفتاری انسان است. احراز هویت بیومتریک یک مفهوم در امنیت داده ها است. راه حل های احراز هویت بیومتریک یک مدل تولید شده توسط داده ها ایجاد می کند که نشان دهنده فرد است. با آن مدل و اطلاعات بیومتریک، سیستم های امنیتی می توانند دسترسی به برنامه ها و دیگر منابع شبکه را تأیید کنند. احراز هویت بیومتریک به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جزء محبوب استراتژی های احراز هویت چند عاملی است، زیرا چالش احراز هویت قوی را با تجربه کاربری کم اصطکاک ترکیب می کند
تصویر
14:23:41 1401/06/29
با افزایش سرعت پرداخت های دیجیتال در سراسر جهان، می توان گفت که آینده کارت فیزیکی نامشخص است. همه گیر COVID-19 سرعت دیجیتالی شدن را تسریع کرده است و روش های جدیدی برای انجام پرداخت با کارت بدون لمس - مانند کدهای QR، کیف پول های موبایل و پرداخت های بدون تماس گسترده شده است.
تصویر
11:28:29 1401/06/19
نئوبانک ها به بسیاری از کارآفرینان در سراسر جهان در مدیریت امور مالی خود کمک می کنند. اگرچه بانک‌های سنتی به عنوان بازیگران مسلط در صنعت باقی مانده‌اند، بسیاری از مردم به جای آن، نئوبانک‌ها را برای خدمات بانکی خود انتخاب کرده‌اند، که باعث می‌شود ما بپرسیم: در این مقاله به این سوال مانند سایر سوالات مرتبط می پردازیم. ما بانک‌های نئوبانک را تعریف می‌کنیم، مزایا و معایب آن‌ها را مورد بحث قرار می‌دهیم و تفاوت‌های بانکداری سنتی و نئوبانک را با هم مقایسه می‌کنیم.
تصویر
12:02:55 1401/06/02
از آنجایی که بانک ها به سمت دیجیتالی شدن کار می کنند، انتظارات مشتریان از بانکداری به میزان قابل توجهی افزایش یافته است که با شیوع همه گیر سرعت گرفته است. دو سوال برای پرسیدن: تأثیر COVID-19 بر دستور کار دیجیتالی بانک ها چه بوده است؟ زمینه های کلیدی موفقیت دیجیتال در بانکداری چیست؟
تصویر
13:36:04 1401/05/18
هوش مصنوعی (AI) در حال حاضر در زمینه بانکداری و امور مالی مورد توجه قرار گرفته است. و با دلیل موجه پیشرفت های فناوری در بانکداری هوش مصنوعی، مانند یادگیری ماشینی، بینایی کامپیوتر، و پردازش زبان طبیعی، تجارت و کار را عمیقاً تغییر می دهد. علاوه بر این، این پیشرفت‌ها می‌توانند نتایج معناداری را برای بانک‌ها ایجاد کنند، مانند بهبود عملیات پشتیبان، تجربه مشتری و رضایت کارکنان.
تصویر
15:04:51 1401/05/08
بر کسی پوشیده نیست که پول نقد در سال 2022 منقرض می‌شود. پس از مطالعه اخیر لینک نشان داد که پرداخت‌های نقدی در سراسر بریتانیا 10 درصد از کل تراکنش‌ها را در دهه آینده تشکیل می‌دهد، می‌توانیم به سمت یک ارز دیجیتال بدون پول نقد باشیم.
تصویر
09:47:31 1401/04/29
در طول سالیان متمادی، صنعت بانکداری با تغییرات عظیمی به خصوص از نظر دیجیتالی شدن مواجه بوده است. با این حال، این تغییر این فرصت را برای بانکداران فراهم کرده است تا با دید جدیدی با مشتریان تعامل کنند. از آنجایی که بانک‌ها در پاسخ به دیجیتالی شدن و افزایش رقابت، مدل‌های ورود به بازار (GTM) خود را تغییر می‌دهند، رهبران درآمد با سؤالات متعددی در مورد «چگونه» و «چقدر سریع» تغییر می‌کنند. متعادل کردن سرعت تغییرات، مرتب کردن گزینه‌های GTM و به طور همزمان افزایش درآمد پیچیده است، و این امر در حال حاضر برای بسیاری از بانک‌ها امری غالب است.
تصویر
14:10:57 1401/04/15
بانکداری باز اکنون در سراسر اروپا اجباری است، در حالی که بریتانیا شاهد افزایش 60 درصدی کاربران فعال بانکداری باز بوده است. حتی اپل هم وارد عمل شده است.
تصویر
12:47:25 1401/03/31
استفاده از بانکداری باز از زمان شروع آن در سال 2018 به شدت افزایش یافته است. اکنون، با بیش از پنج میلیون کاربر فعال، پذیرش سریع آن حاکی از تمایل مصرف کنندگان برای کنترل بهتر بر ترجیحات مالی خود و تجربه مشتری دیجیتالی بهبود یافته است.بانکداری باز به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی خدمات بانکی رقیب را ارزیابی کنند. مصرف کنندگان می توانند به سرعت کارت های اعتباری را بر اساس نرخ بهره مقایسه کنند یا ببینند کدام نوع حساب پس انداز بیشترین سود را ارائه می دهد.
تصویر
16:34:45 1401/03/18
فین تک ها (شرکت هایی که فناوری را برای پشتیبانی یا فعال کردن خدمات بانکی و مالی ارائه می دهند) پدیده جدیدی نیستند. اولین نسخه کیف پول دیجیتال و سیستم پرداخت پی پال در سال 1999 راه اندازی شد. کمتر از یک دهه بعد، پی پال سالانه 1.8 میلیارد دلار درآمد داشت. بانک‌ها و فین‌تک‌ها همچنان به دنبال شرکای هستند که اهداف استراتژیک آنها را برآورده کنند.
تصویر
11:42:20 1401/03/09
اکنون برای چندین دهه، نحوه ذخیره، دسترسی و خرج کردن پول خود تغییر کرده است. در اوایل تاریخ ما، فلزات گرانبها و سکه های ضرب شده ارزش ارزی داشتند. سپس ظهور ارزهای فیات که توسط دولت ها و بدون پشتوانه مستقیم کالایی صادر شد، آمد. ثابت شد که این یک انقلاب در مفهوم پول بود زیرا ارزش خودش را به خود گرفت.
تصویر
11:54:12 1401/03/04
در این دوره از تعاملات و معاملات بدون تماس، بسیاری از محصولات در حال تغییر نحوه انجام کارها هستند، به ویژه در امور مالی. و این راه حل های نرم افزاری که بازی را تغییر می دهند بهتر از کیف پول های دیجیتال (یا کیف پول های الکترونیکی) نیستند.در این مقاله در مورد فناوری کیف پول الکترونیکی و نحوه عملکرد آن صحبت می کنیم. برای کشف ویژگی ها و مزایای کلیدی کیف پول دیجیتال، ادامه مطلب را بخوانید.
تصویر
13:15:11 1401/02/26
همه ما به خوبی می دانیم که رایانه ها اکنون بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند. امروزه فناوری به قدری پیشرفت کرده است که رایانه می تواند مانند انسان وظایفی را انجام دهد و حتی در انجام این کار از موفقیت بالایی برخوردار باشد. این همه به دلیل هوش مصنوعی امکان پذیر است.
تصویر
14:53:55 1401/02/18
روش‌های پرداخت، روندها و پرداخت‌های پردازش فناوری به صورت الکترونیکی همانطور که تجار و مصرف کنندگان به تجارت الکترونیک و عادات خرید دیجیتال روی می آورند، پذیرش پرداخت دیجیتال همچنان در حال افزایش است. ما توضیح می دهیم که چرا پول نقد برای روش های پرداخت الکترونیکی و بدون تماس باقی می ماند.
تصویر
09:33:45 1401/02/10
از آنجایی که تقاضا برای خدمات مالی دیجیتال و موبایل در طول همه‌گیری و به‌ویژه در کشورهای در حال توسعه افزایش یافته است، تحلیل‌گران مالی به این موضوع نگاه می‌کنند که چگونه فین‌تک باعث رشد اقتصادی می‌شود. یکی از یافته‌ها این است که گنجاندن مالی دیجیتال بالاتر در پرداخت‌ها با افزایش تامین مالی مصرف‌کننده فین‌تک همراه است. این مقاله به دلایل و نتایج سرمایه گذاری های فین تک در خدمات مالی کشورهای در حال توسعه می پردازد.
تصویر
12:06:51 1401/01/29
زمانی که همه‌گیری کووید-19 برای اولین بار شروع شد، بانک‌ها و موسسات مالی برای دیجیتالی کردن فرآیندهای داخلی و خدمات مشتری خود عجله کردند زیرا کشور به طور ناگهانی به سمت دورکاری روی آورد و مصرف‌کنندگان تمام تراکنش‌های مالی خود را به کانال‌های آنلاین و تلفن همراه منتقل کردند. مؤسسات مالی بسیاری از پروژه‌های فناوری که قبلاً برنامه‌ریزی شده بودند را متوقف کردند و پروژه‌هایی را که تجربه دیجیتالی بهتر و ایمن‌تری را برای مشتریان تسهیل می‌کرد، تسریع کردند.
تصویر
11:41:40 1401/01/24
سال 2021 از نظر ادغام و اکتساب فین تک سال عظیمی بود. اما تا اینجای کار، سال 2022 حتی مهم تر به نظر می رسد. به گفته FT Partners، یک شرکت سرمایه گذاری بزرگ متخصص در فناوری مالی، معاملاتی به ارزش تقریبی 348 میلیارد دلار تنها در سال 2021 اعلام شد. در بسیاری از موارد، این به دلیل خروج زیاد سرمایه گذاران بود. این خروج‌ها سپس سرمایه‌گذاران را به جبران هزینه‌های اولیه خود سوق داد و به آنها سرمایه اضافی برای خریدهای جدید، ادغام و سایر معاملات داده شد.
تصویر
11:50:44 1401/01/17
سال 2021 سال رشد فین تک بود. پس از رسیدن به 17.7 میلیارد دلار سرمایه گذاری فین تک تنها در نیمه اول سال، کارشناسان پیش بینی می کنند که سود سال 2022 با ادامه روند تکامل صنعت می تواند دو برابر شود. در واقع، پیش‌بینی می‌شود که بازار خدمات مالی جهانی (GFS) تا پایان سال 2022 به 26.5 تریلیون دلار برسد، که امسال را به موفق‌ترین سال تبدیل می‌کند زیرا تعداد زیادی از عرضه‌های اولیه فین‌تک، M&A، همچنان ادامه دارند.
تصویر
13:46:25 1400/12/23
بانک‌هایی که از فین‌تک استفاده می‌کنند، چشم‌انداز بلندمدتی برای توسعه موفق و رقابت‌پذیری بالا دارند. این مقاله در مورد همکاری های برتر بین بانک های معروف و فروشندگان فین تک و اینکه چگونه فناوری های مالی صنعت مالی و بانکی را بهبود می بخشد صحبت می کند.
تصویر
13:45:01 1400/12/14
در سال های اخیر، جهان شاهد تبدیل همه صنایع به دنیای دیجیتال بوده است. برای بخش مالی، این دگرگونی در بیشتر موارد شامل استفاده و اجرای هوش مصنوعی است. اگرچه برای بسیاری از آن به عنوان یک مفهوم بسیار دشوار به نظر می رسد، اما درک مفاهیم هوش مصنوعی نسبتاً ساده است. در هسته خود، هوش مصنوعی توانایی رایانه‌ها و ماشین‌ها برای انجام وظایف و حل مشکلات با تکرار رفتارهای انسان در یادگیری و تصمیم‌گیری است.
تصویر
14:41:36 1400/12/08
تمایل فزاینده به خرید آنلاین و افزایش تقاضا برای پرداخت های دیجیتال ایمن و فناوری پرداخت موبایلی، تقاضای زیادی برای راه حل های درگاه پرداخت کارآمد در بین مشاغل مختلف ایجاد کرده است. نفوذ مداوم تلفن‌های هوشمند و اینترنت در ارتباط با ظهور اپلیکیشن‌های بانکداری آنلاین و پرداخت‌های دیجیتال، تقاضا برای سیستم‌های درگاه پرداخت را بیشتر می‌کند. افزایش تقاضا برای این راه حل ها بر فضای کسب و کار بازار درگاه پرداخت تأثیر مثبت می گذارد.
تصویر
10:27:15 1400/12/02
امروزه تقریباً دو میلیارد نفر در سراسر جهان وجود دارند که دسترسی قانونی به خدمات بانکی ندارند. برای اینکه این اتفاق بیفتد، دلایل زیادی وجود دارد. آنها ممکن است به دلیل انتخاب های مالی ناامید کننده در گذشته اعتبار بدی داشته باشند یا ممکن است سابقه اعتباری سنتی کافی را ایجاد نکرده باشند. این همچنین در صورتی امکان پذیر است که مردم در منطقه ای زندگی کنند که دسترسی به خدمات مالی و اعتبار محدود است. اینجاست که شرکت‌های فین‌تک و سرمایه‌گذاران وارد تصویر می‌شوند. آنها در تلاشند تا پاسخی برای این نگرانی بیابند.
تصویر
09:19:43 1400/11/23
پیشرفت‌ها در فن‌آوری تلفن همراه باعث توسعه تجهیزات و نرم‌افزارهایی شده است که می‌توانند امضای یک شخص را ضبط کرده و آن را بر روی یک سند دیجیتال ذخیره‌شده در لپ‌تاپ یا تبلت بچسبانند. در حالی که مزایای استفاده از این روش برای انجام امور تجاری و امضای اسناد واضح و چشمگیر می باشد.
تصویر
09:05:10 1400/11/18
قابلیت های القا شده توسط هوش مصنوعی (AI) این پتانسیل را دارد که شیوه عملکرد بانک ها را به طور اساسی تغییر دهد واقعیتی که هوش مصنوعی را به طور فزاینده ای در دستور کار اجرایی قرار می دهد. در این پست وبلاگ، بررسی می کنیم که چگونه برنامه های کاربردی هوش مصنوعی موجود می توانند بر مدل های عملیاتی بانک های خرده فروشی امروز تاثیر بگذارند.
تصویر
09:48:39 1400/11/10
شرکت‌های بخش مالی ممکن است از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل و مدیریت داده‌ها از منابع متعدد برای ارائه بینش ارزشمند استفاده کنند. این نتایج نوآورانه به بانک ها کمک می کند تا ضمن ارائه خدمات روزمره مانند مدیریت وام یا پردازش پرداخت، بر مشکلاتی که به صورت روزمره با آن مواجه هستند غلبه کنند. در این مقاله به بررسی برخی موارد استفاده از نوآوری فین‌تک را که توسط هوش مصنوعی هدایت می‌شود، می پردازد و مزایای اصلی شرکت‌های فین‌تک را از این فناوری به دست می آورند اشاره می کند.
تصویر
10:01:30 1400/11/04
استارت‌آپ‌ها و بانک‌های فین‌تک همیشه در خط مقدم پذیرش فناوری بوده‌اند و سال‌هاست که رشد و توسعه هوش مصنوعی را دنبال می‌کنند. و دلیل خوبی برای آن وجود دارد ما، مصرف‌کنندگان خدمات آن‌ها، می‌خواهیم در حین رسیدگی به امور مالی خود به فناوری‌های پیشرفته دسترسی داشته باشیم، و همچنین اطمینان حاصل کنیم که شرکت‌هایی که با پس‌اندازهای ما سروکار دارند، به بهترین امکانات مجهز هستند. فناوری می تواند ارائه دهد. هوش مصنوعی و ML اخیراً از حوزه آینده پژوهی به نقطه اصلی گفتگو در بخش فین تک حرکت کرده اند و بسیاری از مشاغل مشتاق شروع به ادغام آن در خدمات خود کرده اند. در این مقاله می‌خواهیم به روش‌هایی که کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌های مختلف فین‌تک این فناوری را در خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهند و مزایای آن برای کاربرانشان پیاده‌سازی می‌کنند.
تصویر
09:26:28 1400/10/26
مردم به دلایل متعدد حتی زمانی که بودجه مناسب برای پرداخت دارند، اقساط خود را دیر پرداخت می کنند. خوشبختانه، گزینه‌های پرداخت متنوعی وجود دارد که می‌تواند به مردم کمک کند تا قسط های خود را به موقع پرداخت کنند. اما برخی از کارها وجود دارد که سازمان شما می تواند برای تسهیل فرآیندهای پرداخت و کاهش تاخیر در پرداخت از سوی مشتریان انجام دهد.
تصویر
10:18:35 1400/10/18
در بسیاری از نقاط جهان، با آشکار شدن فناوری‌های جدیدتری مانند کیف پول‌های موبایل در سال‌های اخیر ارتباط خود را از دست داده است. ظهور گوشی‌های هوشمند یک محرک اصلی در انتقال دنیای مالی به پلتفرم دیجیتال است که باعث ایجاد تغییر گسترده در نحوه ارتباط، تعامل و انجام تجارت کاربران می‌شود.
تصویر
09:11:02 1400/10/11
پرداخت ها هسته اصلی ارائه بانک های خرده فروشی به مشتریان خود هستند. آنها بیشترین سهم از تعاملات بانک با مشتریان خود را تشکیل می دهند و همچنین حدود یک سوم درآمد را در اکثر بانک ها تشکیل می دهند. با این حال، بازیگران غیر سنتی مانند نئوبانک‌ها، فین‌تک‌ها و فناوری‌های بزرگ در حال ورود به فضای پرداخت هستند و به این منبع مهم سود برای بانک‌های سنتی تجاوز می‌کنند. در حال حاضر بیش از 150 شرکت فین‌تک در دنیا وجود دارد که با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار به جایگاه نخست دست یافته‌اند. فین‌تک‌ها اکنون حدود 5 درصد از کل درآمد بانکی در ایالات متحده و 20 درصد در خدمات و راه‌حل‌های مربوط به پرداخت را به خود اختصاص می‌دهند. علاوه بر این، این شرکت‌های تازه وارد نرخ نوآوری در پرداخت‌ها را تسریع کرده‌اند و انتظارات مشتریان را برای تجربه‌های پرداخت بدون اصطکاک، تعبیه‌شده و روش‌های پرداخت جدید ایجاد کرده‌اند.
تصویر
16:20:53 1400/10/04
در حال حاضر بسیاری از صنایع تقریباً در تمام فعالیت های خود از فناوری استقبال کرده اند. بیت‌کوین، فین‌تک تنها نمونه‌هایی از این هستند و بیانگر این است که چگونه فناوری باعث رشد صنعت پرداخت می شود. با این حال، امروز ما فقط بر روی فین تک تمرکز می کنیم. تلفیقی از فناوری مالی، و صنعتی در حال رشد که بر افزایش ارائه خدمات برای مصرف کنندگان خدمات مالی تمرکز دارد. فین تک پلت فرم جدید مالی در بازار است و داشتن یک استارتاپ موفق فین تک حداقل یک دستاورد است.
تصویر
15:55:20 1400/09/27
اینترنت پرسرعت و استفاده گسترده از گوشی های هوشمند کمک قابل توجهی به رشد این صنعت کرده است. تنها در ایالات متحده آمریکا، شرکت های فین تک بیش از 12.4 میلیارد دلار در سال 2018 جذب کردند که نسبت به سال قبل (2017) 43 درصد افزایش یافته است.
تصویر
09:07:26 1400/09/13
موفقیت در تجارت الکترونیک به معنای حذف موانع بین مشتری و فروش است. حتی کوچکترین اصطکاک در محل خرید می تواند باعث از دست دادن فروش شما شود. هرچه پرداخت ایمن و راحت را برای مشتری آسان تر کنید، نرخ پرش و خطر رها شدن سبد خرید شما کاهش می یابد. کیف پول الکترونیکی که به عنوان کیف پول دیجیتال نیز شناخته می شود، می تواند راه زیادی را در جهت تسهیل خرید بدون اصطکاک انجام دهد.
تصویر
14:51:25 1400/09/06
اصطلاح پرداخت بدون تماس به روشی امن برای مشتریان برای خرید محصولات یا خدمات با استفاده از بدهی، اعتبار، کارت هوشمند یا دستگاه پرداخت دیگر با استفاده از فناوری شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) و ارتباطات میدان نزدیک (NFC) اشاره دارد. این روش پرداخت با گرفتن کارت نزدیک دستگاه یا با نزدیک کردن دستگاه به پایانه نقطه فروش مجهز به فناوری پرداخت بدون تماس کار می کند. همانطور که از نام آنها پیداست، پرداخت های بدون تماس آنهایی هستند که مصرف کنندگان را ملزم به تحویل کارت یا لمس پایانه پرداخت نمی کند. آنها به عنوان سریع‌تر و راحت‌تر معرفی می‌شوند و در عصر کووید، به مردم اجازه می‌دهند که از هم جدا شوند.
تصویر
11:49:12 1400/08/26
ایمنی و مراقبت از بیمار هر روز یکی از دغدغه های اصلی پرستاران، پزشکان، مدیران و کارکنان بخش مراقبت های بهداشتی است. با این حال، اجتناب از خطاهای انسانی گاه به گاه دشوار است، حتی اگر تمرین‌کنندگان با تجربه و ماهر باشند. مچ بندهای بارکد شناسایی بیمار به کاهش خطاهای شناسایی بیمار تا حد قابل توجهی کمک کرده است. این فناوری به غیر از شناسایی و ایمنی بیمار، مزایای بسیار دیگری نیز ارائه می دهد. همچنین منجر به افزایش کارایی عملیاتی شده است.
تصویر
13:14:38 1400/08/25
علیرغم چالش های طاقت فرسا یک بیماری همه گیر جهانی، سال 2020 شاهد حجم عظیمی از انعطاف پذیری، نبوغ و نوآوری در دنیای فین تک، پرداخت ها و خدمات مالی بود. با رسیدن به روزهای پایانی این پرحادثه‌ترین سال‌ها، سال 2021 را در نظر گرفته‌ایم و پیش‌بینی‌های خود را درباره آنچه از 12 ماه آینده انتظار داریم به اشتراک می‌گذاریم.
تصویر
12:18:21 1400/08/25
فین‌تک مجموعه‌ای از اصطلاحات «مالی» و «تکنولوژی» است و به هر کسب‌وکاری اطلاق می‌شود که از فناوری برای ارتقا یا خودکارسازی خدمات و فرآیندهای مالی استفاده می‌کند. این اصطلاح شامل یک صنعت به سرعت در حال رشد است که به طرق مختلف در خدمت منافع مصرف کنندگان و مشاغل است. از بانکداری تلفن همراه و بیمه گرفته تا برنامه‌های ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری، فین‌تک مجموعه‌ای از برنامه‌های به ظاهر بی‌پایان دارد.
تصویر
14:11:03 1400/08/18
فناوری چک اسکنر، نحوه پردازش چک‌ها را در کسب‌وکارها و مؤسسات مالی تغییر داده است. بررسی اسکنرها، فرآیندی را که به طور سنتی کار فشرده بوده است، سرعت می بخشد، کارایی را افزایش می دهد و هزینه ها را کاهش می دهد چک اسکنر که به طور خاص برای ضبط چک های توزیع شده طراحی شده است. با ترکیب قابلیت اطمینان، کیفیت و عملکرد مجموعه محصولات پیشرو در بازار، ویژگی‌های پیشرفته را با تعهدی قوی به سازگاری با گذشته و قیمت عملکرد پیشرو در صنعت ارائه می‌کند.
تصویر
16:18:36 1400/08/11
هنگام خرید چاپگر کارت شناسایی ، مهم است که بدانید چند کارت را همزمان چاپ خواهید کرد. اگر یک یا دو کارت در روز چاپ می کنید ، یک پرینتر تک تغذیه سطح اولیه ممکن است خوب باشد. اما اگربخواهید بیش از 20 کارت در هر دسته چاپ کنید باید به پرینتر دسته ای نگاه کنید به شما این امکان می دهد تعداد زیادی کارت را با ظرفیت بالا وکارایی بالا و با هزینه مرقون به صرفه به طور همزمان چاپ کنید.