آخرین مقالات

تصویر
10:01 1400/11/04
استارت‌آپ‌ها و بانک‌های فین‌تک همیشه در خط مقدم پذیرش فناوری بوده‌اند و سال‌هاست که رشد و توسعه هوش مصنوعی را دنبال می‌کنند. و دلیل خوبی برای آن وجود دارد ما، مصرف‌کنندگان خدمات آن‌ها، می‌خواهیم در حین رسیدگی به امور مالی خود به فناوری‌های پیشرفته دسترسی داشته باشیم، و همچنین اطمینان حاصل کنیم که شرکت‌هایی که با پس‌اندازهای ما سروکار دارند، به بهترین امکانات مجهز هستند. فناوری می تواند ارائه دهد. هوش مصنوعی و ML اخیراً از حوزه آینده پژوهی به نقطه اصلی گفتگو در بخش فین تک حرکت کرده اند و بسیاری از مشاغل مشتاق شروع به ادغام آن در خدمات خود کرده اند. در این مقاله می‌خواهیم به روش‌هایی که کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌های مختلف فین‌تک این فناوری را در خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهند و مزایای آن برای کاربرانشان پیاده‌سازی می‌کنند.
تصویر
09:26 1400/10/26
مردم به دلایل متعدد حتی زمانی که بودجه مناسب برای پرداخت دارند، اقساط خود را دیر پرداخت می کنند. خوشبختانه، گزینه‌های پرداخت متنوعی وجود دارد که می‌تواند به مردم کمک کند تا قسط های خود را به موقع پرداخت کنند. اما برخی از کارها وجود دارد که سازمان شما می تواند برای تسهیل فرآیندهای پرداخت و کاهش تاخیر در پرداخت از سوی مشتریان انجام دهد.
تصویر
08:00 1400/10/18
در بسیاری از نقاط جهان، با آشکار شدن فناوری‌های جدیدتری مانند کیف پول‌های موبایل در سال‌های اخیر ارتباط خود را از دست داده است. ظهور گوشی‌های هوشمند یک محرک اصلی در انتقال دنیای مالی به پلتفرم دیجیتال است که باعث ایجاد تغییر گسترده در نحوه ارتباط، تعامل و انجام تجارت کاربران می‌شود.
تصویر
08:00 1400/10/11
پرداخت ها هسته اصلی ارائه بانک های خرده فروشی به مشتریان خود هستند. آنها بیشترین سهم از تعاملات بانک با مشتریان خود را تشکیل می دهند و همچنین حدود یک سوم درآمد را در اکثر بانک ها تشکیل می دهند. با این حال، بازیگران غیر سنتی مانند نئوبانک‌ها، فین‌تک‌ها و فناوری‌های بزرگ در حال ورود به فضای پرداخت هستند و به این منبع مهم سود برای بانک‌های سنتی تجاوز می‌کنند. در حال حاضر بیش از 150 شرکت فین‌تک در دنیا وجود دارد که با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار به جایگاه نخست دست یافته‌اند. فین‌تک‌ها اکنون حدود 5 درصد از کل درآمد بانکی در ایالات متحده و 20 درصد در خدمات و راه‌حل‌های مربوط به پرداخت را به خود اختصاص می‌دهند. علاوه بر این، این شرکت‌های تازه وارد نرخ نوآوری در پرداخت‌ها را تسریع کرده‌اند و انتظارات مشتریان را برای تجربه‌های پرداخت بدون اصطکاک، تعبیه‌شده و روش‌های پرداخت جدید ایجاد کرده‌اند.
تصویر
11:00 1400/10/04
در حال حاضر بسیاری از صنایع تقریباً در تمام فعالیت های خود از فناوری استقبال کرده اند. بیت‌کوین، فین‌تک تنها نمونه‌هایی از این هستند و بیانگر این است که چگونه فناوری باعث رشد صنعت پرداخت می شود. با این حال، امروز ما فقط بر روی فین تک تمرکز می کنیم. تلفیقی از فناوری مالی، و صنعتی در حال رشد که بر افزایش ارائه خدمات برای مصرف کنندگان خدمات مالی تمرکز دارد. فین تک پلت فرم جدید مالی در بازار است و داشتن یک استارتاپ موفق فین تک حداقل یک دستاورد است.
تصویر
15:55 1400/09/27
اینترنت پرسرعت و استفاده گسترده از گوشی های هوشمند کمک قابل توجهی به رشد این صنعت کرده است. تنها در ایالات متحده آمریکا، شرکت های فین تک بیش از 12.4 میلیارد دلار در سال 2018 جذب کردند که نسبت به سال قبل (2017) 43 درصد افزایش یافته است.
تصویر
09:45 1400/09/21
از آنجایی که تقاضا برای خدمات مالی دیجیتال و موبایل در طول همه‌گیری و به‌ویژه در کشورهای در حال توسعه افزایش یافته است، تحلیل‌گران مالی به این موضوع نگاه می‌کنند که چگونه فین‌تک باعث رشد اقتصادی می‌شود. یکی از یافته‌ها این است که گنجاندن مالی دیجیتال بالاتر در پرداخت‌ها با افزایش تامین مالی مصرف‌کننده فین‌تک همراه است.
تصویر
09:07 1400/09/13
موفقیت در تجارت الکترونیک به معنای حذف موانع بین مشتری و فروش است. حتی کوچکترین اصطکاک در محل خرید می تواند باعث از دست دادن فروش شما شود. هرچه پرداخت ایمن و راحت را برای مشتری آسان تر کنید، نرخ پرش و خطر رها شدن سبد خرید شما کاهش می یابد. کیف پول الکترونیکی که به عنوان کیف پول دیجیتال نیز شناخته می شود، می تواند راه زیادی را در جهت تسهیل خرید بدون اصطکاک انجام دهد.
تصویر
14:51 1400/09/06
اصطلاح پرداخت بدون تماس به روشی امن برای مشتریان برای خرید محصولات یا خدمات با استفاده از بدهی، اعتبار، کارت هوشمند یا دستگاه پرداخت دیگر با استفاده از فناوری شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) و ارتباطات میدان نزدیک (NFC) اشاره دارد. این روش پرداخت با گرفتن کارت نزدیک دستگاه یا با نزدیک کردن دستگاه به پایانه نقطه فروش مجهز به فناوری پرداخت بدون تماس کار می کند. همانطور که از نام آنها پیداست، پرداخت های بدون تماس آنهایی هستند که مصرف کنندگان را ملزم به تحویل کارت یا لمس پایانه پرداخت نمی کند. آنها به عنوان سریع‌تر و راحت‌تر معرفی می‌شوند و در عصر کووید، به مردم اجازه می‌دهند که از هم جدا شوند.
تصویر
11:49 1400/08/26
ایمنی و مراقبت از بیمار هر روز یکی از دغدغه های اصلی پرستاران، پزشکان، مدیران و کارکنان بخش مراقبت های بهداشتی است. با این حال، اجتناب از خطاهای انسانی گاه به گاه دشوار است، حتی اگر تمرین‌کنندگان با تجربه و ماهر باشند. مچ بندهای بارکد شناسایی بیمار به کاهش خطاهای شناسایی بیمار تا حد قابل توجهی کمک کرده است. این فناوری به غیر از شناسایی و ایمنی بیمار، مزایای بسیار دیگری نیز ارائه می دهد. همچنین منجر به افزایش کارایی عملیاتی شده است.
تصویر
12:00 1400/08/25
فین‌تک مجموعه‌ای از اصطلاحات «مالی» و «تکنولوژی» است و به هر کسب‌وکاری اطلاق می‌شود که از فناوری برای ارتقا یا خودکارسازی خدمات و فرآیندهای مالی استفاده می‌کند. این اصطلاح شامل یک صنعت به سرعت در حال رشد است که به طرق مختلف در خدمت منافع مصرف کنندگان و مشاغل است. از بانکداری تلفن همراه و بیمه گرفته تا برنامه‌های ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری، فین‌تک مجموعه‌ای از برنامه‌های به ظاهر بی‌پایان دارد.
تصویر
13:14 1400/08/25
علیرغم چالش های طاقت فرسا یک بیماری همه گیر جهانی، سال 2020 شاهد حجم عظیمی از انعطاف پذیری، نبوغ و نوآوری در دنیای فین تک، پرداخت ها و خدمات مالی بود. با رسیدن به روزهای پایانی این پرحادثه‌ترین سال‌ها، سال 2021 را در نظر گرفته‌ایم و پیش‌بینی‌های خود را درباره آنچه از 12 ماه آینده انتظار داریم به اشتراک می‌گذاریم.
تصویر
14:11 1400/08/18
فناوری چک اسکنر، نحوه پردازش چک‌ها را در کسب‌وکارها و مؤسسات مالی تغییر داده است. بررسی اسکنرها، فرآیندی را که به طور سنتی کار فشرده بوده است، سرعت می بخشد، کارایی را افزایش می دهد و هزینه ها را کاهش می دهد چک اسکنر که به طور خاص برای ضبط چک های توزیع شده طراحی شده است. با ترکیب قابلیت اطمینان، کیفیت و عملکرد مجموعه محصولات پیشرو در بازار، ویژگی‌های پیشرفته را با تعهدی قوی به سازگاری با گذشته و قیمت عملکرد پیشرو در صنعت ارائه می‌کند.
تصویر
16:18 1400/08/11
هنگام خرید چاپگر کارت شناسایی ، مهم است که بدانید چند کارت را همزمان چاپ خواهید کرد. اگر یک یا دو کارت در روز چاپ می کنید ، یک پرینتر تک تغذیه سطح اولیه ممکن است خوب باشد. اما اگربخواهید بیش از 20 کارت در هر دسته چاپ کنید باید به پرینتر دسته ای نگاه کنید به شما این امکان می دهد تعداد زیادی کارت را با ظرفیت بالا وکارایی بالا و با هزینه مرقون به صرفه به طور همزمان چاپ کنید.