نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه در دبی

تاریخ 1394/03/01     تعداد دفعات مشاهده 1102 بار     ساعت 22:48:51     گروه خبری اخبار بازرگانی مبنا کارت آریا

چهارمین حضور پررنگ بازرگانی مبنا کارت آریا در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه و رونمایی از دستگاه خود دریافتP2801L

شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا همانند سالهای پیشین در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه در محل نمایشگاه دبی؛ شیخ سعید در کنار دیگر شرکتها و بانکهای همکار داخلی و خارجی ،پررنگتر و چشمگیرتر از همیشه حضور یافت.

نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه و رونمایی از دستگاه خود دریافتP2801L


شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا همانند سالهای پیشین در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه اردیبهشت ماه سال94 در غرفه G10 در محل نمایشگاه دبی؛ شیخ سعید در کنار دیگر شرکتها و بانکهای همکار داخلی و خارجی ،پررنگتر و چشمگیرتر از همیشه با نمایش محصولات جدید و چگونگی ارایه خدمات پس از فروش خود حضور داشت.

مدیرعامل بازرگانی مبنا کارت آریا در راستای ارایه جدیدترین محصولات در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه به نام دستگاه خود دریافت P2801L از کمپانی GRG کشور چین اظهار داشت: این دستگاه با امکان اعتبار سنجی شمارش ،سورت اسکناس، تشخیص و ثبت و چاپ شماره سریال با تکنولوژی OCR ،پشتیبانی از 64 نوع پول، صفحه نمایش 6/5 اینچی رنگی لمسی، خواندن و کدینگ کارتهای غیر تماسی هوشمند تایپ A(OPTION). سرعت دریافت 8 اسکناس در ثانیه و امکان تشخیص اصالت و سورت تا 500 اسکناس در هر تراکنش، ظرفیت کاستهای 2000 الی 2500 اسکناس،دارای شکاف امن پاکت برای جلوگیری از سرقت پاکت از شکاف ورودی ،قفل الکترونیکی ،دارای گواهینامهCCC.POHS.BSMI. اتصال DIAL-UP و WIRELESS با وزن 460 کیلوگرم میباشد که جهت ارایه به مشتریان معرفی و به نمایش گذاشته شد .

از دیگر محصولات جدید بازرگانی مبنا کارت که در نمایشگاه بهمن ماه بانکداری الکترونیک 93 رونمایی شده بود ، دستگاه چاپگر صدور آنی کارت Smart-70 محصول IDP است که یکی از معتبرترین تولیدکننده های دستگاههای چاپگر کارت میباشد و با حجم بالای ورودی و خروجی (500 کارت) و همچنین ظرفیت بالای ریبون، تحولی نوین در عرصه صدور آنی کارت در مراکز عظیم با شمارگان چاپ بالا به شمار می آید. Smart-70 ساختاری تماماً فلزی دارد که باعث افزایش طول عمر دستگاه شده و همچنین امکان ارتقاء این دستگاه به قابلیتهایی اعم از چاپ پشت و رو و لمینیت، Smart-70 را از دستگاههای دیگر مستثنی کرده است. همچنین smart50D و Smart 30D نیز از دیگر مدلهای چاپگر صدور آنی کارت میباشد که به بازدیدکنندگان معرفی شد.

بازرگانی مبنا کارت آریا در راستای تحقق اهداف بانک مرکزی و اجرای هرچه موفق تر طرح سامانه چکاوک، اقدام به معرفی دستگاه اسکنر چک FB-30 محصول جدید شرکت معتبر و نام آشنای Glory ژاپن کرد. این دستگاه به طور همزمان از پشت و روی اسناد (چک و چک پول) تصویربرداری می کند و همچنین قابلیت خواندن MICR.پشت نویسی چک و اسکن رنگی همزمان با تصویربرداری uv را دارد که با استفاده از تغذیه خودکار دستگاه می توان تا 100 چک را به همراه تشخیص خطای تغذیه، اسکن کرد. FB-30 همچنین یک شکاف ورودی دستی برای بارگذاری اسناد دارد که می تواند کارتهای پلاستیکی را همانند اسناد بررسی و اسکن کند و ارتباط آسان با کامپیوتر میزبان، استفاده از دستگاه را برای کاربر تسهیل کرده است.

همچنین دستگاههای سورتر بانکی شعبه ای CM 200,CM100 و CM400 نیز در کنار دیگر دستگاهها با قابلیت جدا سازی و تشخیص اسکناس های جعلی از اسکناس های واقعی امکانات ویژه جهت ثبت اطلاعات اسکناس ها و سایر موارد به معرض نمایش بازدیدکنندگان داخلی و خارجی گذاشته شد.

گزارش دستاوردهای حضور در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه در سایت بانکداری الکترونیک


نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :