ارائه کارتهای بانکی


بانکها برای چاپ کارت بانکی و صدور کارت برای مشتری به چندین روش مختلف عمل میکنند. این روشها بر اساس توانایی های سیستمهای نرم افزاری آن بانک انتخاب و قابل استفاده است.

در زیر این روش ها را بررسی کرده و به توانایی های شرکت مبنا کارت آریا در این خصوص میپردازیم.

مبتدی ترین روش بانک بنا بر بستر سخت افزاری، نرم افزاری و سیستم عاملی قادر به چاپ آنی کارت نیست و به همین منظور سیستم صدور کارت، مشخصات کارتهای مشتریان را صادر کرده و در یک فایل متنی یا پایگاه داده ای ذخیره میکند. حال یک نرم افزار به این اطلاعات دسترسی پیدا کرده و اطلاعات هر رکورد را چاپ میکند. این نرم افزار یا توسط بانک تولید شده و یا شرکت مبنا کارت آریا این نرم افزار را در اختیار بانک قرار میدهد. در صورتیکه بانک خواهان تولید این نرم افزار باشد، شرکت مبنا کارت آریا به منظور سهولت در امر چاپ و ارتباط با چاپگر توابع کتابخانه ای در اختیار برنامه نویس قرار میدهد تا برنامه نویس بتواند در کمترین زمان و امن‌ترین وضعیت چاپ کارت را داشته باشد.

در صورتیکه بانک تمایل به داشتن نرم افزار چاپ دسته ای شرکت مبنا کارت آریا را داشته باشد، این شرکت نرم افزار MCACP را به بانک معرفی میکند، این نرم افزار توانایی طراحی هر نوع کارتی را داشته و قادر است با امنیت بالا و سرعت قابل قبول عملیات چاپ دسته ای آن بانک را انجام دهد.

در روش صدور آنی کارت، به محض درخواست مشتری، کاربر اطلاعات درخواست شده را در سیستم کارت بانک ثبت کرده و سپس بعد از دریافت اطلاعات کارت اقدام به چاپ کارت و رمز آن مینماید. شرکت مبنا کارت آریا با بسیاری از شرکتهای معتبر تولید نرم افزارهای بانکی پیمان همکاری داشته و این شرکتها به راحتی میتوانند عملیات چاپ را مدیریت نمایند. در صورتیکه آن بانک با شرکت خاصی در ارتباط بوده که با شرکت مبنا کارت آریا پیمان همکاری ندارد، این شرکت میتواند با در اختیار گذاشتن توابع کتابخانه ای خود به منظور چاپ، امکان چاپ را بر روی چاپگرهای این شرکت فراهم سازد.چاپ افست کارت PVC


مبنا کارت آریا با داشتن پیمان همکاری با شرکت های خارجی در زمینه چاپ افست مانند شرکت CardPro قادر است چاپ کارتهای افست را در تیراژهای بالا با بهترین کیفیت و نازلترین قیمتها انجام دهد. در حال حاضر بسیاری از بانکها و موسسات دولتی این تجربه شیرین را داشته و جزء مشتریان ما میباشند.