تاریخچه شرکت


شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه های بانکی و ماشینهای اداری با مدیریت جناب آقای مهرداد حیدرپور تاکنون خدمات ارزنده ای را در این حوزه ها ارائه نموده است.

باتوجه به گسترده شدن فعالیت شرکت مبنا کارت آریا در زمینه تجهیزات بانکی و خدمات PSP ، فعالیت های شرکت را تفکیک نموده و از این پس با نام شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا به صورت تخصصی در زمینه ارائه تجهیزات بانکی از آبان ماه سال 1393 ، آمادگی ارائه خدمات به کلیه مشتریان خود را دارد. همچنین شرکت مبنا کارت آریا به فعالیت PSP خود همچنان ادامه خواهد داد و مشتریان می توانند با تماس و مراجعه به این شرکت خدمات لازمه را دریافت نمایند .

شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا فعال در زمینه اتوماسیون بانکی و تجهیزات مبتنی بر کارت های PVC اقدام به عرضه گسترده دستگاههای چاپ و صدور آنی کارت Smart از شرکت IDP کره جنوبی و نیز کارت های PVC از شرکت Card Pro در سطح کشور نموده است.

همچنین در این راستا، اقدام به ارائه دستگاه های سورتر اسکناس از شرکت GRG با قابلیت تشخیص جعلی بودن ارز و ریال، دستگاه های چک اسکنر از شرکت Glory جهت اسکن کردن برگه های چک بانکی و اسناد هم اندازه نیز نموده است.

m.Heydarpour Mabna Card Aria

شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا، با بومی سازی نرم افزارها و سخت افزارهای مرتبط توانسته گامی مهم در جهت بومی سازی و استفاده بهینه سخت افزارها در میهن عزیزمان ایران به انجام رساند.

همچنین این شرکت با توجه به پروژه های بزرگی که در اختیار دارد دارای خدمات پس از فروش و پشتیبانی شامل: Call Center و Help Desk در کل کشور می باشد، این مطلب وجه تمایز این شرکت با دیگر رقبا می باشد. با توجه به پشتیبانی بیش از 5000 دستگاه چاپگر کارت، سرویس دهی به مشتریان ممکن نخواهد بود مگر به داشتن سیستم خدمات پس از فروش قدرتمندی.

بازرگانی مبنا کارت آریا موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر دنیا شده که در زیر به آنها اشاره میشود.
1- شرکت IDP از کشور کره جنوبی با انواع چاپگر های کارت PVC تحت عنوان Smart
2- شرکت GRG از کشور چین با انواع سورترهای اسکناس.
3- شرکت Glory از کشور ژاپن در زمینه چک اسکنر.
4- شرکت Zebra از کشور آمریکا در زمینه انواع کارت پرینتر و مچ بند بیمارستانی
5- شرکت Seaory از کشور چین در زمینه انواع کارتهای PVC و چاپ افست بر روی آنها.
6-شرکت Dors از کشور روسیه در زمینه باندرول اسکناس.
7- شرکت MIP از کشور کره جنوبی در زمینه پدامضا.