فعالیتهای شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا

تاریخ 1393/08/10     تعداد دفعات مشاهده 3236 بار     ساعت 15:15:56     گروه خبری اخبار بازرگانی مبنا کارت آریا

نیم نگاهی به فعالیتهای شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا

بازرگانی مبنا کارت آریا یکی از شرکتهای ارائه دهنده تجیهزات بانکی است که مسیر پیشرفت را به سرعت طی کرده و سالانه محصولات جدیدی را به سبد کالایی خویش در زمینه سیستمهای بانکی افزوده است . در همایش بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت امسال شاهد حضور این شرکت به عنوان یکی از حامیان نقرهای هستیم.

نیم نگاهی به فعالیتهای شرکت مبنا کارت آریا


حیدرپور: در نمایشگاه امسال از دستگاه سورتر جدید بانکی رونمایی می کنیم.

یکی از محصولاتی که شرکت مبنا کارت آریا امسال به سبد محصولات اضافه کرده، دستگاه سورتر جدید بانکی است که در نمایشگاه بانکداری الکترونیک رونمایی خواهد شد.

مبنا کارت آریا یکی از شرکتهای ارائه دهنده تجیهزات بانکی است که مسیر پیشرفت را به سرعت طی کرده و سالانه محصولات جدیدی را به سبد کالایی خویش در زمینه سیستمهای بانکی افزوده است. در همایش بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت امسال شاهد حضور این شرکت به عنوان یکی از حامیان نقرهای هستیم. تحریریه «عصر تراکنش» نیز یک بعدازظهر سرد زمستانی به سراغ این شرکت رفت و در خصوص اهداف، برنامه ها و محصولات مبنا کارت آریا از آنها پرسید.

مبنا کارت آریا، از تولد تا به امروز

مهرداد حیدرپور مدیر عامل شرکت مبنا کارت آریا درباره این شرکت میگوید: مبنا کارت آریا در سال 1386 تاسیس شده و هم اکنون 120 نفر پرسنل دارد. ماموریت این شرکت در خصوص راهکارهای نوین و تجهیزات شبکه بانکی است. هدف مبنا کارت تمرکز بر روی تجهیزات بانکی است. افق ما این است که بتوانیم راهکارها و تجهیزات بانکی به روزی دنیا را به مشتریانمان عرضه کنیم.

راهکارهای نوین و تجهیزات شبکه بانکی

به گزارش طلا نیوز، این شرکت در زمینه صدور کارتهای بانکی فعالیت دارد نزدیک به 40 میلیون کارت به سیستم بانکی تا کنون ارائه داده است و نزدیک به سه هزار دستگاه صدور آنی کارت در شبکه بانکی سهم دارد که این خدمات را در سراسر کشور به بانکهای تجارت، رفاه، ملت و سایر بانکها ارائه میدهد.

مبنا کارت آریا در زمینه راهکارهای نوین و تجهیزات شبکه بانکی با داشتن مجوز P.S.P از بانک مرکزی ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی pos در شبکه بانکی است . این شرکت در زمینه ارائه کارتهای بانکی نیز فعالیت دارد کارتهای بانکی فعالیت دارد و 40 میلیون کارت ارائه داده است. در زمینه صدور دستگاه با برند smart تا کنون نزدیک به 3000 دستگاه در شبکه بانکی فعال هستند و مشتریان پروژه صدور آنی کارت میتوان به نام بانک ملت، بانک تجارت و بانک رفاه و سایر موسسات مالی را نام برد.

فعالیت دیگر این شرکت در زمینه خدمات پشتیبانی دستگاه های pos میباشد. مبنا کارت آریا با دارا بودن مجوز psp از بانک مرکزی و تاییدیه شبکه شاپرک تا کنون نزدیک به140000 pos در شبکه بانکی نصب و راه اندازی نموده است که مشتریان این خدمات شرکت مبنا کارت بانک تجارت، بانک شهرو بانک توسعه تعاون میباشد . یکی دیگر از فعالیتهای مبنا کارت ارائه تجهیزات به بیمارستانها و سازمانها در زمینه ماشینهای اداری و پرینترها است و حدود 500 بیمارستان در حوزه شبکه بانکی بیمارستانها را تحت پوشش قرار داده است.

چگونگی حضور مبنا کارت در دومین نمایشگاه بانکداری الکترونیک

حیدرپور در خصوص حضور این شرکت در همایش بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت فعالیتش را با هدف توسعه در مارکت بانکی به صورت هر ساله در زمینه سیستمهای بانکی عنوان کرد . یکی از محصولاتی که شرکت امسال به سبد محصولاتش اضافه کرده، دستگاه سورتر بانکی است و در نمایشگاه امسال نیز از این دستگاه رونمایی خواهد شد. این دستگاه قابلیت جدا سازی و تشخیص اسکناسهای جعلی را از اسکناسهای واقعی را دارد و دارای امکانات ویژه جهت ثبت اطلاعات اسکناسها و سایر موارد را دارا میباشد

شرکت مبنا کارت آریا برای اولین بار در نمایشگاه بانکداری و نظامهای پرداخت رونمایی این محصول را خواهد داشت این دستگاه با توجه به اینکه شرکت مبنا کارت آریا دارای نمایندگی از کمپانی GRG است و همچنین این کمپانی دارای محصولات دیگر نیز در ایران است که میتوان به ATM ها اشاره نمود. مبنا کارت آریا با ارائه مدلهای مختلف از این دستگاه سورتر در این نمایشگاه سعی بر معرفی محصول برای بانکها خواهد بود


نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :